Офіційний
виробник
Безкоштовно

Безкоштовний Сервер з максимальним захистом від «Myibag»

ФУНКЦІОНАЛ ТА ЗРУЧНІСТЬ НАЛАШТУВАННЯ

Повний контроль над трекером:

— Декілька видів онлайн карт, щоб якісно відслідковувати ваш об’єкт;

— Зміна режимів позиціонування; 

— Встановлення різних видів виходу в мережу;

— Налаштування оповіщень;

— Контроль разряду акумулятора на інтерактивному табло;

— Перевірка балансу сімкарти та багато іншого.Налаштувати трекер в «Myibag» зможе навіть дитина. Вам лише треба активувати або деактивувати функції, які вам потрібні. Ніяких довгих смс команд, або ж не зрозумілих функцій. Клік-клік і все налаштовано.

БЕЗПЕКА ВАШИХ ДАНИХ
Власний сервер моніторингу розташований в Україні

— Дані шифруються по протоколу TLS

– Обліковий запис не підкріплюється до електроної пошти на відміну від решти серверів. Тому відновити пароль маючи доступ до пошти неможливо. 

— Відсутня кнопка «Забув пароль». Якщо ви забули власний пароль, вам треба звернутися в тех. підтримку, де вас зможуть ідентифікувати, як реального власника трекеру і допомогти з відновленням пароля. Стороння особа не зможе пройти перевірку.Сервер Myibag синхронізований з сервером RUHAVIK. Тож, ви можете користуватися двома серверами одночасно та безкоштовно. Або ж самостійно відключити Рухавік ( видалити обікову запис ), та залищити лише Myibag.Демо версія не надається. Кожен клієнт отримує конфіденційні дані у документі з трекером.
Безкоштовний сервер RUHAVIK

Сервер призначений для моніторингу об'єктів з мінімальними вимогами по функціоналу

Сервер вам підійде:
— Якщо вам не потрібно формувати звіти, контролювати простої в дорозі, зупинки, якість водіння водія і т.д.;
— Вам потрібно контролювати всього один або максимум 3 об'єкти з одного логіна;
— Ваші основні завдання - це контролювати в реальному часі пересування об'єкта, мати доступ до історії пересувань і можливість подивитися, де об'єкт знаходився в певні дні. Контролювати пробіг і гео зони.

Демо версія -

gps-trace.com

Реєстрація та вхід в обліковий запис

Для початку роботи з GPS-Trace вам необхідно зареєструвати свій обліковий запис. Це можна зробити через email, Facebook або Google на головній сторінці gps-trace.com.

Після створення облікового запису, ви можете зайти в додаток, натиснувши на кнопку «Увійти» в правому верхньому куті будь-якої сторінки сайту gps-trace.com.

Можливості сервера

Платний сервер Wialon Local

Абонентська плата 150 грн/міс з об'єкта

Демо версія -

ingps.com.ua

Логін: demo
Пароль: demo
Інструкція

Професійний сервер з великими можливостями

01
Запис усіх переміщень

Кожен рух під вашим контролем! Відстежуйте об’єкт в повному онлайні, усі переміщення об’єкту записуються та зберігаються на сервері у продовж року. Ви завжди маєте можливість відкрити архів переміщень за будь-який період та ознайомитись з маршрутом.

02
Звіти

Використовуйте докладні дані про пробіг, поїздках, зупинках, простоях, перевищенні швидкості. Формуйте Звіти в будь-якому зручному для вас форматі від PDF до Microsoft Excel.

03
Оповіщення

Ви маєте можливість налаштувати різні типи оповіщень для повного контролю об’єкту. Гео-зони, маршрути, тощо. Як тільки водій відхилиться від маршруту або залишить дозволену зону – вам відразу прийде повідомлення.

04
Фільтри від фейкових спрацьовувань

Сервер Wialon Local допомогає виявляти фейкові спрацьовування та не фіксувати їх у маршрутах. Система передбачає реальні події об'єкта і не реагує на спрацьовування трекера, якщо, наприклад, поряд спрацював прилад, який знаходиться на тій самій частоті.

05
Налаштування трекера

Налаштувати трекер на різні режими можна прямо з додатка Wialon Local. Сервер моніторингу максимально інтуітивно зрозумілий. В самому додатку є онлайн інструкція.

06
Навчання у використанні та онлайн допомога

У сервіс входить допомога наших фахівців проконсультувати вас з усіх питань функціоналу сервера моніторингу. Також ви можете разраховувати на подальший супровід на весь час користування сервером Wialon Local.

Контакти

Безкоштовно

Оплата і доставка

При оформленні замовлення з нашого сайту доставка БЕЗКОШТОВНА.

Доставка здійснюється кур'єрською службою "Нова пошта", термін доставки 1-5 робочих днів. Оплатити замовлення можна будь-яким зручним способом, зазначеним в розділі "Оплата" при оформленні замовлення: післяплата, оплата на карту Приват Банк, оплата за безготівковим розрахунком*

* для фізичних і юридичних осіб. Ви можете оплатити висланий вам рахунок безготівковим переказом в будь-якому банку (враховувати, що при цьому стягується банківська комісія). Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (від 1 до 3 банківських днів), замовлення передається в технічний відділ. Відправка замовлення протягом 1-5 робочих днів. Прохання після здійснення оплати інформувати менеджерів за телефонами вказаними в "контактах";

Читати далі

Обов'язково вказувати контактний номер юридичної або фізичної особи, на яку оформляється замовлення.

Ви так само можете самостійно забрати своє замовлення з нашого представництва в місті Полтава. 
Ми забезпечуємо повне сервісне обслуговування наших клієнтів після продажу. Гарантія на всі товари 36 місяців.
Офіційний сайт виробника GPS трекерів "Ibag"

Замовте
зворотний дзвінок

або зателефонуйте нам самі